Targi Światło 2019. Czekamy na Ciebie!

Hinzugefügt:

14 tysięcy m2 powierzchni wystawienniczej, 500 wystawców, branżowe szkolenia, imprezy towarzyszące dla architektów i projektantów, panele dyskusyjne, konkursy dla odwiedzających – jako marka LED line® już po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Państwa na największe wydarzenie w branży oświetleniowej – Targi Światło/Light Fair oraz Wnętrze Otwarte by Justyna Smolec.

Jak co roku, także i w tym zaprezentujemy Państwu nasze wyjątkowe nowości produktowe – oświetlenie dla przemysłu oraz do domu i biura. Czekamy na Państwa w dniach 13-15 marca w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI przy ul. I. Prądzyńskiego 12/4. Stoisko C20 w Hali 1. Serdecznie zapraszamy!

REJESTRACJA – POBRANIE IDENTYFIKATORA

Prosimy o pobranie identyfikatora, który upoważni Państwa do bezpłatnego wejścia na Targi. Pobrany identyfikator należy wydrukować lub zapisać na urządzeniu mobilnym i okazać przy wejściu na tereny targowe.

 

Na Targi Światło/Light Fair oraz Wnętrze Otwarte by Justyna Smolec można się również zapisać poprzez aplikację ARCH_event. Aplikację możesz pobrać Google Play oraz App Store: