Taśma LED line® Digital zapewnia niesamowite efekty

Dodano:

Taśma LED line® 300 SMD 5050 12V RGB DIGITAL IC P943 zapewnia wielobarwne możliwości świecenia i gwarantuje niepowtarzalne efekty. Ta nowoczesna taśma jest zbudowana z bardzo wydajnych diod LED SMD z serii 5050 z chipem IC P943. Dzięki nim prezentuje zaawansowane efekty świetlne oparte na przepływie kolorów. Prędkość przepływu kolorów można regulować w zakresie 1-100.

Każdy moduł jest zaopatrzony w specjalny chip, który odpowiada za sterowanie i uzyskiwane efekty. Dzięki szerokiemu wachlarzowi programów możemy sterować efektami świetlnymi. Taśma może świecić jednym wybranym kolorem lub całą ich gamą. Może być również ściemniana i rozjaśniana. Na całej taśmie jest możliwość jednoczesnego użycia wielu kolorów w tym samym czasie. Tworzy się wówczas wielobarwne widowisko.

Wszystkie te efekty można osiągnąć dzięki połączeniu taśmy z kontrolerem RGB SPI 5-12V 8A WIFI.

Taśma LED line 300 SMD 5050 12V RGB DIGITAL IC P943 świetnie się sprawdza w branżach reklamowej i rozrywkowej. Jest idealnym rozwiązaniem w witrynach sklepowych, klubach muzycznych, dyskotekach, pubach, na reklamach, w kasetonach, wszędzie tam, gdzie chcemy zrealizować wielobarwny spektakl światła. Przy jej stosowaniu ogranicza nas tylko wyobraźnia.