Nie ma mocnych na nowe lampy LED line® TRI-PROOF

Dodano:

Solidne, niezniszczalne, a w dodatku pracują w naprawdę ekstremalnych warunkach – takie są właśnie nowe lampy LED line® TRI-PROOF. To najbardziej wytrzymałe lampy przemysłowe, jakie stworzyliśmy do tej pory. Spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania oraz sprostają niemal każdemu testowi wytrzymałości.

Szczelność (IP65) i wytrzymałość (IK08)
Lampy LED line® TRI-PROOF odporne są nawet na śnieg i deszcz. Świetnie sprawdzają się w oświetleniu pomieszczeń o dużej wilgotności i zapyleniu, np. hal przemysłowych, kotłowni, warsztatów, basenów, a także magazynów. Charakteryzują się klasą szczelności oprawy IP65. Dzięki obudowie wykonanej z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i kloszowi z wytrzymałego poliwęglanu – odporne są na uderzenia w stopniu IK08. Niekorzystne warunki otoczenia nie mają wpływu na niezawodność działania tych lamp. Lampy LED line® TRI-PROOF zostały zaprojektowane do działania w temperaturach od -25° do +45°. Nie straszne im skrajne mrozy i upały.

Nowoczesne technologie
Konstrukcja oprawy zapewnia wydajne odprowadzanie ciepła na zewnątrz, a także równomierne rozłożenie temperatury wewnętrznej. To optymalne warunki pracy dla zastosowanych diod LED. Oprawa posiada usprawnienia, ułatwiające i przyspieszające montaż: system zwieszania lampy na dedykowanych zawiesiach, regulowany rozstaw otworów montażowych zapewniający tolerancję montażu na całej długości lampy oraz sprężyste uchwyty montażowe, w których mocowanie lampy zajmie kilka sekund.

Idealny zamiennik
Klosz z poliwęglanu z unikalną funkcją ANTI-GLARE zapewnia odpowiednie rozproszenie światła oraz zapobiega efektowi olśnienia. Kąt świecenia 160° daje możliwość montażu lampy w różnych płaszczyznach, czyniąc ją uniwersalną i praktyczną. Hermetyczna oprawa TRI-PROOF dostępna jest w mocach: 20W, 40W i 60W. Każda z nich posiada zintegrowany moduł LED zapewniając stabilny strumień świetlny na poziomach odpowiednio: 2000, 4000 i 6000 lumenów. Temperatura barwowa 4000K zapewnia naturalne, dzienne światło, czyli najbardziej odpowiednie dla miejsc pracy oraz dla ludzkich oczu. Współczynnik oddawania barw >70 sprawia, że kolory są dobrze odwzorowane. A szeroki zakres napięcia wejściowego 175-265V gwarantuje stabilną i niezawodną pracę lamp LED line® TRI-PROOF na długie lata.
Lampa LED line® TRI-PROOF to znakomity zamiennik tradycyjnych opraw rastrowych wyposażonych w świetlówki. Strumień świetlny lampy LED line® TRI-PROOF 40W odpowiada typowej oprawie rastrowej z dwoma świetlówkami. Na lampy LED line® TRI-PROOF udzielana jest trzyletnia gwarancja producenta.