Długo oczekiwana nowość w portfolio marki LED line®

Dodano:

Naświetlacz solarny LED line® 5W 500lm – światło LED w każdym miejscu

Łatwe w montażu, poręczne urządzenie z detekcją ruchu, światło 500lm bez żadnych przewodów – to wszystko zyskujesz, kupując naświetlacz solarny LED line® 5W. Naświetlacz solarny zabierzesz ze sobą, gdzie tylko chcesz – w podróż, na krótką wycieczkę lub na kemping. Z jego pomocą oświetlisz także swoją posesję lub plac budowy. Zastosujesz go wszędzie tam, gdzie doprowadzenie przewodów jest szczególnie utrudnione lub niemożliwe. Zastosowany w naświetlaczu solarnym panel fotowoltaiczny pozwala przekształcać energię słoneczną w energię elektryczną, skutecznie obniżając koszty i chroniąc środowisko.

Naświetlacz solarny LED line® 5W ma wiele zalet.

Oto najważniejsze: Darmowe światło = oszczędności

Naświetlacz solarny LED line® nie wymaga zasilania kosztowną energią elektryczną. Do zasilania tego typu lampy wykorzystywane jest ogniwo fotowoltaiczne, sprzężone z wymiennymi akumulatorami litowo-jonowymi o wydajności 3000 mAh, które gwarantują nieustanną pracę przez kilka godzin od pełnego naładowania . Żywotność akumulatorów wynosi 500 cykli ładowania. Za cykl przyjmujemy pełne naładowanie i rozładowanie baterii.

Wydajność = perfekcyjnie oświetlona przestrzeń

Wykorzystując energię słoneczną, naświetlacz solarny LED line® emituje strumień światła 500lm. Urządzenie wyposażone jest w energooszczędne diody LED o bardzo wysokiej wydajności świetlnej – 100 lm/W.

IP65 = bezpieczeństwo użytkowania

Klasa szczelności oprawy IP65 gwarantuje niezawodną pracę naświetlacza LED line® nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, co przekłada się na bezpieczeństwo użytkowania. Naświetlacz solarny LED line® został stworzony do pracy w trudnych warunkach. Pracuje wydajnie w temperaturze od -15°C do +45°C.

Detekcja ruchu i zmierzchu = ochrona przed włamaniem  

Automatyczne włączanie światła po wykryciu ruchu stanowi doskonałą ochronę przed potencjalnymi złodziejami w czasie nieobecności właścicieli posesji. Naświetlacz solarny LED line® jest wyposażony w: czujnik ruchu PIR, który odpowiada za szeroki obszar detekcji 120˚ oraz zintegrowany z panelem fotowoltaicznym czujnik zmierzchu. Urządzenie działa w dwóch trybach: w trybie A (włączając się do pełnej jasności po wykryciu ruchu) i w trybie B (naświetlacz świeci ciągle, czujnik zmierzchu i czujnik PIR są nieaktywne, ilość światła maleje z pełnej jasności aż do wyczerpania baterii, co trwa około 3 godziny).

Brak okablowania =wygoda

Naświetlacz solarny LED line® nie wymaga doprowadzenia zasilania sieciowego, jest więc dobrym rozwiązaniem w miejscach, gdzie doprowadzenie przewodów jest szczególnie utrudnione lub niemożliwe. Za pomocą naświetlacza solarnego efektywnie oświetlisz plac budowy, kemping, posesję, czy bramę wjazdową.

Niewielka, lekka konstrukcja = łatwość montażu

Naświetlacz solarny wystarczy rozpakować i zainstalować w wybranym miejscu. Wspornik oprawy obraca się w zakresie 360°, a moduł LED -120°. Do naświetlacza dołączone są dwa, metalowe kołki rozporowe, ułatwiające montaż. Naświetlacz jest także wyposażony w rozkładaną podstawkę, dzięki której postawisz urządzenie na każdej płaskiej powierzchni. Naświetlacz świetnie się sprawdzi również podczas niespodziewanych awarii. Oświetli samochód, gdy zaistnieje konieczność wymiany opony po zmroku.

Naświetlacz solarny LED line® = ekologia

Energia elektryczna pozyskiwana z panelu słonecznego jest tzw. odnawialną energią elektryczną. Jest to istotny fakt dla osób dbających o środowisko. Stosując rozwiązania solarne, dbamy o środowisko i oszczędzamy na rachunkach za energię elektryczną.