Aż trzy lata gwarancji na supernowoczesną lampę E27 LED line® z diodami CSP

Dodano:

Jako producent marki LED line® zapewniamy o wyjątkowo wysokiej jakości lampy E27 CSP LED line® z diodami CSP. W związku z tym wydłużyliśmy gwarancję z dwóch do aż trzech lat!

LED line®, jako pierwsza marka w Polsce zastosowała diody SAMSUNG CSP (chip scale package) w lampach LED. Do produkcji nowych lamp LED line® z serii CERAMIC wykorzystany został komponent CSP LM102A.

W porównaniu do typowej diody SMD nowoczesna dioda LED CSP jest nawet cztery razy mniejsza. Wysoki poziom przewodności cieplnej powoduje, że dioda ta może pracować przy wyższych prądach. Dzięki temu w lampach LED line® została osiągnięta wydajność świetlna przekraczająca nawet 100 lm/W. Dioda LED CSP charakteryzuje się także niską rezystancją termiczną. Diody te są montowane bezpośrednio na ceramicznej obudowie, a to zapewnia długoletnią bezawaryjną pracę.

Luminoforem pokryta jest nie tylko górna krawędź (jak w zwykłej diodzie SMD), ale również boczne krawędzie diody LED CSP przez co kąt jej świecenia zwiększył się do 140°. Dodatkową optyczną zaletą diody LED CSP jest emisja światła z pięciu stron. Ta właściwość zwiększa wartość CBCP (Center Beam Candela Power), czyli wartości centralnego strumienia świetlnego.

W dolnej części korpusu lampy jest podkładka kontaktowa. Dzięki temu dioda CSP nie potrzebuje dodatkowej obudowy, nie posiada mikropołączeń drutowych, jak w przypadku technologii SMD.

Zastosowanie nowoczesnych diod LED CSP zapewnia wyjątkowo wysoką wydajność świetlną i wydajność lamp.  To rozwiązanie dla osób, które cenią wysoką jakość.